پیام مدیرعامل

 

به نام او

 

با سلام و درود و احترام به تمام کسانیکه با بذل جان خویش در راه دفاع از دین و وطن خویش این فرصت تاریخی را برای ما فراهم آوردند تا در امنیت و آرامش به ساختن میهن عزیزمان و خدمت به جامعه خویش هر چه بیشتر قدم برداریم.

إن الله لا یغیر بقوم حتى یغیروا ما بأنفسهم

 این آیه حکیمانه اشاره به این مطلب دارد که تغییر از خود انسان شروع می‌شود. وقتی انسان تصمیم می‌گیرد رفتار یا نحوه تفکر خود را تغییر دهد، می‌تواند تحول مثبتی در زندگی و بعد از آن در جامعه خویش ایجاد نماید. بنابراین سر آغاز توسعه خود و جامعه حرکت به سمت و سوی تعالی و رشد شخصی است.

اصولاً زندگی مانند یک کوه است، با ارتفاعات و دره ها، چالش‌ها و فرصت‌ها. هر روز، ما در حال صعود به قله‌های جدید هستیم و در طول این مسیر، ممکن است خسته شویم و آسیب ببینیم، اما همیشه به یاد داریم که هر قدمی که برمی‌داریم، ما را به سمت موفقیت نزدیک‌تر می‌کند.

من و همکاران عزیزم در این شرکت به عنوان یک تیم، با هم و با اتکال به قدرت لا یزال الهی می‌توانیم هر چالشی را پشت سر بگذاریم. همدیگر را حمایت کنیم، ایده‌های نوآورانه را به اشتراک بگذاریم و با هم به سمت اهدافمان حرکت کنیم. چشم انداز ما ایجاد شرکتی توسعه یافته بر مبنای دانش و خرد، ایمان و مسئولیت پذیری است به گونه ای که تا 5 سال آتی یکی از ده شرکت برتر در حوزه کسب و کار صنعت ساختمان در ایران باشیم. باور داریم هر کدام از همکاران ما یک قهرمان هستند و توانایی‌های خاص خود را دارند پس با اتکال به خدا، اعتماد به نفس و انگیزه فوق العاده برای ساختن ایرانی اسلامی، آباد، آزاد و مستقل، به سمت آینده قدم می گذاریم. 

                                                                                                                                     والسلام

رضا خدادادی یان

                                        مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره

                                           شـرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار

 

مهندس رضا خدادادی یان