پروژه 2000 واحدی اهواز

این پروژه در راستای سیاست­ های دولت قبلی درخصوص ساخت مسکن برای اقشار کم­ درآمد در زمینی به مساحت 35/5 هکتار در شهر اهواز با کارفرمایی سازمان مسکن و شهرسازی استان خوزستان تحت تفاهم نامه سه جانبه (بانک- کارفرما-سازنده) امضا شد. این پروژه مشتمل بر 2000 واحد مسکونی با زیربنای کل 280،000 متر مربع می­ باشد. سیستم سازه پروژه مذکور اسکلت فلزی پیچ و مهره بوده و کلیه ضوابط و آئین ­نامه ­های مقررات ملی ساختمان در طراحی و اجرای آن رعایت گردیده است.

این پروژه با توجه به توافقات انجام پذیرفته با کارفرما در مرحله 30% پیشرفت تحویل اداره کل راه و مسکن و شهرسازی استان خوزستان گردید.

پروژه تهرانپارس

این شرکت با دستور کار پروژه­ های سودآور و زودبازده تصمیم به خرید قطعه زمینی در تهرانپارس خیابان 184 شرقی به وسعت 336 مترمربع گرفته و پس از ارائه طرح توجیهی آن نسبت به اخذ پروانه از شهرداری در قالب 7 طبقه شامل یک زیرزمین و همکف و 5 طبقه روی همکف در قالب 10 واحد مسکونی اقدام نموده است. 

 پروژه دارای 1472/16 مترمربع مساحت ناخالص و 912/65مترمربع مساحت مفید می­ باشد. در حال حاضر پروژه تحویل خریداران گردیده است. کلیه تاسیسات و تجهیزات خریداری شده برای پروژه از بهترین نوع موجود در بازار بوده و قوانین مبحث 19 ساختمان به صورت کامل در روند ساخت پروژه به کارگرفته شده است.

 

پروژه مشارکتی شاهین

این پروژه در زمینی به مساحت 552 مترمربع در تهران، میدان شعاع، خیابان خدری، پلاک 53 واقع گردیده که متعلق به شرکت توسعه و عمران امید می­ باشد و در قالب مشارکت در ساخت با آن شرکت آغاز گردید. جواز ساختمانی آن در قالب 7 طبقه شامل 2 طبقه زیرزمین و همکف برای پارکینگ و تاسیسات و لابی و پنج طبقه روی آن در قالب 20 واحد مسکونی (با موقعیت اداری) در تاریخ 92/7/28 اخذ گردید.

 این پروژه دارای 2198 مترمربع زیربنای ناخالص و 1377 مترمربع زیربنای مفید می­ باشد. پروژه تمام شده و در مرحله تحویل موقت می­ باشد.