پروژه آسمان البرز

مجتمع مسکونی آسمان البرز از بزرگ‌ترین شهرک‌های مسکونی در نزدیکی شهر تهران است، این مجموعه با 35 هکتار زمین، دارای سرانه‌های فضای سبز بالایی است. طراحی مناسب و احداث باغ‌راه‌ها و هم‌چنین در نظر گرفتن بیش از 5000 متر مربع فضای سبز، 65000 متر مربع فضای خدماتی، رفاهی، آموزشی و تجاری به صورت اختصاصی، این مجموعه را بسیار ارزشمند کرده است. قرار گیری باغ های گل و گیاه در مجاورت شهرک، این مجموعه را منحصر به فرد کرده است. دسترسی به دو ایستگاه مترو و سه بزرگ‌راه به منظور دسترسی به شهر تهران، از خصوصیات قابل ذکر این مجموعه می باشد. گروه سرمایه‌گذاری مسکن اقدام به مشارکت با مالک مجموعه به منظور احداث شش بلوک این پروژه را نموده است.

پروژه باران رشت

این مجتمع در یکی از مناطق رو به توسعه و جدید شهر رشت قرار گرفته است. طراحی انجام شده و ایجاد فضاهای عمومی وسیع و چشم نواز در داخل ساختمان، به نحوی است که از هم اکنون می توان با اطمینان آن را یکی از بهترین و با کیفیت ترین ساختمان های شهر رشت در آینده دانست. این پزوژه با داشتن بخش تجاری کوچکی در مجاورت خود، ضمن ایجاد ارزش افزوده برای شرکت، نیازهای ساکنین منطقه را نیز به بهترین نحو فراهم خواهد نمود.

پروژه مشارکتی آپادانا

این پروژه در زمینی به مساحت 787 مترمربع در تهران، بلوار فردوس غرب، خیابان بهار شمالی واقع گردیده که متعلق به شرکت رویال ساختمان آریا می­ باشد و در قالب مشارکت در ساخت با آن شرکت آغاز گردید. جواز ساختمانی آن در قالب 2 بلوک، 6 طبقه مسکونی، 1 طبقه همکف و 1 زیرزمین اخذ گردیده است.